Ви Джи Еф ООД
Специалист онлайн маркетинг и реклама
София

София длъжност на пълно работно време

Със своя над 20 - годишен опит, фирма "Ви Джи Еф" ООД е сред водещите фирми в България, специализирана в областта на консултациите, доставките и инженеринга на иновативни строителни решения в четири основни направления:

• Системи за инфраструктурни проекти и обекти по опазване на околната среда;
• Иновативни системи за ландшафт и зелена инфраструктура;
• Хидроизолационни системи за промишлено, гражданско и инфраструктурно строителство;
• Интегрирани фотоволтаични системи за плоски и скатни покриви.

Във връзка с разширяване на екипа ни в отдел "Маркетинг и реклама", обявяваме свободно работно място, за позицията "СПЕЦИАЛИСТ ОНЛАЙН МАРКЕТИНГ"

Отговорности

• Изготвяне на маркетинг стратегии за онлайн присъствието на компанията и мониторинг на пазара;
• Работа с рекламната платформа на Google - Google Ads; Google Analytics и др.;
• Създаване и поддръжане на фирмени профили във Facebook, Google +, Linkedin, Instragram, Pinterest, YouTube и др.;
• Поддържане на фирмени уебсайтове;
• Съставяне, оформление и изпращане на e-mail кампании;
• Връзка с електронни медии и рекламни агенции;
• Съдействие в организирането на корпоративни и социални събития и отразяването им впоследствие.

Изисквания и необходими умения

• Подходящо висше образование;
• Професионален опит на подобна позиция минимум 3 години;
• Познания за SEO оптимизация;
• Отличен писмен и говорим английски език;
• Високо ниво на езикова и компютърна грамотност;
• Отлични комуникационни и презентационни умения;
• Креативност, инициативност и новаторско мислене

Ние Ви предлагаме

• Работа в екип от млади професионалисти и разнообразни ежедневни задачи;
• Фирмени обучения;
• Комуникативно работно място и модерен офис – имаме собствена библиотека и фитнес в офиса;
• Постоянен трудов договор и изцяло открити и взаимоотоншения;
• Допълнителни социални придобивки и различни корпоративни екипни активности.