ОПТИКС АД
Специалист продажби
Панагюрище

Панагюрище длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години нашето производство е част от индустрията, в която се раждат най-интересните проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника. Гордеем се с постиженията на целия ни екип. Търсим непрекъснато развитие. Стремим се да специализираме и профилираме нашите знания и умения. Високо ценим силната мотивация и желание за успех.Във връзка с непрекъснатото си бизнес развитие, увеличаване на производствени мощности, иновации и навлизане на нови пазари

ОПТИКС АД търси да назначи: "Специалист продажби"

Отговорности

• Изграждане на дългосрочни взаимоотношения с клиенти на компанията
• Изпълнение на план за продажби за настоящи и нови клиенти на компанията
• Обработване на запитвания, изготвяне на оферти в ERP- система, обработване на поръчки
• Организиране и участие в срещи, презентации и демонстрации в страната и чужбина
• Изготвяне на отчети и анализи за продажби, обобщаване на тенденции в сегмента

Изисквания и необходими умения

• Висше образование - техническо, икономическо, юридическо
• Много добро владеене на немски език (втори чужд език ще се счита за предимство)
• Интерес и познания в сферата на оптика/фотография
• Отлични комуникационни умения, самоинициативност, интерес за натрупване на нови знания, стремеж за постигане на резултати
• Опит в сферата на продажбите - ще се счита за предимство

Ние Ви предлагаме

• Обучение в сферата на продажбите, участия в международни изложения
• Стимулиращо възнаграждение от заплата и бонуси, обвързани с постигнатите резултати
• Допълнително здравно осигуряване, финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот
Месторабота: гр. Панагюрище, Индустриална зона „Д-р Чочев“

Информация за контакт

Телефон: 035760729

VCD