Специалист продажби – вътрешно почистване на сгради
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Фирма "БКС Озеленяване" ЕООД, професионална фирма, предоставяща пълен набор от услуги в областта на озеленяването, професионалното почистване на сгради и снегопочистване търси да назначи опитен професионалист за позиция Специалист продажби - професионално почистване

Отговорности

• Отговаря за комуникацията с клиенти – телефон, имейл;
• Изготвя и поддържа документация, свързана с дейността на фирмата;
• Участва в изготвяне на оферти за участие в търгове и обществени поръчки;
• Контакт с институции;
• Поддържа комуникация с контрагенти и партньори при съвместно участие в обществени поръчки;
• Проследяване на публикувани и подадени обществени поръчки и проследяване на изпълнението на договорите;
• Координация на служителите извън офиса в процеса а работа;
• Асистенция на управителя;
• Съдействие и комуникация с възложителя в процеса на планиране, изпълнение и финализиране на проекта с цел осигуряване на съответствие с изискването на възложителя.

Изисквания и необходими умения

• Опит с вътрешно почистване на сгради;
• Познания относно материали, препарати и поглед върху спецификата на дейността;
• Опит в продажбите;
• Разбиране на нуждата на клиента и гъвкавост в изготвяне на предложението;
• Силни комуникационни умения и приветлива външност;
• Способност за вземане на бързи и самостоятелни решения;
• Отговорно отношение към работата, точност и коректност;
• Високо ниво на вътрешна мотивация, готовност и желание за активни продажби;
• Свидетелство за управление на МПС.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за професионално развитие;
• Възможност за придобиване на нови знания и умения за работа;
• Конкурентно възнаграждение и трудов договор;
• Допълнителни материални и нематериални придобивки;
• Стандартно работно време.

Информация за контакт

Телефон: 0889999989

ITCD