ОПТИКС АД
Специалист „Стратегическо закупуване - електроника“
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Повече от 20 години ОПТИКС е лидер в областта на високотехнологичното оптично производство в България и на международния пазар. В портфолиото на нашия отбор можете да откриете над 45 световни дестинации, в които нашите проекти в сферата на сигурността, интегрираните системи и термовизионната техника се ползват с доверие. Като силно специализирано предприятие в производството на оптикомеханични и оптикоелектронни възли и изделия с военно и гражданско предназначение, ОПТИКС АД извършва целия производствен процес - от проектиране и реализиране на прототипи до серийно производство. Производството на компанията е разположено на 5 площадки с различни локации.

Отговорности

•Проучва пазара за компоненти и електрически възли
• Изготвя стратегия за развитие на поверените му доставчици
• Сключва договори за доставка, като договаря условия на плащане и минимални количества
• Участва в проекти, за да координира и планира бъдещи нужди
• Подпомага процеса по планиране и сключване на годишни договори за доставка

Изисквания и необходими умения

• Образование – висше техническо или икономическо; образователно-квалификационна степен „магистър” се счита за предимство
• Владеене на западен език
• Компютърна грамотност – работа с MS Excel, Word, ERP система
• Умения за работа с компютърни системи за организация и управление на снабдяването и складовото стопанство
• Умения за водене на преговори с контрагенти
• Професионален опит – счита се за предимство

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор
• Стимулиращо възнаграждение, свързано с постигантите цели
• Възможности за професионални обучения и повишаване на квалификацията
• Медицинска застраховка с покриване на абонаментно обслужване и възстановяване на разходи
• Допълнителни финансови стимули за поддържане на здравословен начин на живот
• Великденски и Коледен бонус
• Допълнителни финансови стимули според постигнатите резултати
• Организирани социални мероприятия и тиймбилдинги

Информация за контакт

Телефон: 035760729

ITCD