Специалист технически контрол - ПТО
Варна
От 2000 до 3000 лв.
 Подходяща за бежанци

Варна длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.  Подходяща за бежанци

Дейността на фирмата е специализирана в строителството на висококачествени и бутикови жилищни сгради и комплекси, които се отличават с изключителен дизайн и внимание към детайлите. Предлагаме също ремонтни и довършителни дейности, управление на недвижими имоти, както и персонализиран интериорен дизайн.

В работата си на първо място залагаме на качество и коректност, както към своите клиенти, така и към контрагентите, с които работим. В тази връзка търсим отговорен и амбициозен професионалист, който да се присъедини към екипа ни на позицията

Отговорности

Подготвя, отчита и актува изпълнени СМР;
• Изготвя и окомплектова протоколи и aктове по Наредба № 3 от 31.07.2003 г. за съставяне на актове и протоколи по време на строителството;
• Контактува активно с представители на Възложителя относно отчитане и актуване на строителството;
• Познава документирането, периодичността и начина на отчитане на строителството;
• Изготвя подробни количествени сметки, количествено-стойностни сметки и анализни цени;
• Изготвя заявки за необходимите ресурси за изпълнение на строителството и следи за влагането им;
• Извършва анализ относно ценообразуването на единични цени в строителството;
• Следи разходите при изпълнение на строителството;
• Следи измененията в проектно-сметната документация, в това число и пропуски и при констатации на такива, сигнализира своевременно;
• Проверява и контролира офертни цени по договори и анекси към Възложителя и Подизпълнители за актуване и отчитане на изпълнени СМР;
• Разработва линейни графици по проекти и следи за напредъка по тях, протоколи обр. 19, опис-сметки 22 и др.; ;
• Води кореспонденция с техническите ръководители, подизпълнители, строителен надзор, доставчици и др.;
• Изготвя справки и отчети, свързани с цялостната дейност по изпълнението на строителни обекти.

Изисквания и необходими умения

• Инженерно образование в областта на строителството.;
• Добра компютърна грамотност - отлични умения за работа с AutoCAD, Microsoft Excel, MS Office;
• Познаване на действащата нормативна база в областта на строителството, отлично познаване на ЗУТ, както и всички строителни наредби и книжа;
• Познаване на технологичните процеси в строителството;
• Отлични познания за разчитане на строителна и проектна документация;
• Опит в строителството на такава позиция или сходна минимум 2 години;

Ние Ви предлагаме

• Динамична работна среда в развиваща се фирма в строителството;
• Отлични условия за работа и сплотен екип;
· Работно време – от понеделник до петък 9:00-18:00ч.
• Предизвикателни проекти, динамика и възможности за развитие;
• Постоянен трудов договор;
• Kоректни взаимоотношения;
• Възможност за дългосрочна перспектива;

Информация за контакт

Телефон: 0877221606

ITCD 2024 Employers