„Виваком България“ ЕАД
Специалист Управление на процеси, отдел Експлоатация – гр. Пловдив
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ако се вълнуваш от иновациите и постоянния напредък, Vivacom е точното място за твоята амбиция. Ти ще бъдеш важна част от нашата мисия да предоставяме най-добрите услуги и клиентско изживяване на милиони потребители. Заповядай в нашия изключителен технически екип и се докосни до възможността да работиш с най-новите технологии и да черпиш опит от най-изтъкнатите специалисти в индустрията.

КАКВИ ЩЕ СА ТВОИТЕ ОТГОВОРНОСТИ?

Изготвяне и работа по Excel таблици, в това число изготвяне на Pivot репорти

Координира и контролира работата на ръководния и поддържащия персонал в направление „Експлоатация” в съответния регион и отговаря за съоръженията в телекомуникационната мрежа

Анализ на резултатите на експлоатационните служби в региона, идентификация на слаби места в организацията и отправяне на предложения за отстраняването им

Контрол на изпълнението на основните параметри (KPI’s) касаещи представянето на техническите екипи в региона

Проследяване на състоянието и правилната експлоатация на автомобилния парк, ръчните инструменти и измервателните устройства и уреди

Контрол и организация на обученията на експлоатационния персонал

Следене за стриктното спазване на технологичните изисквания, вътрешните правилници и процедури, както и на изискванията на Закона за електронните съобщения

При необходимост и при нареждане от преките ръководители, представляване на компанията пред държавни, общински и други органи и организации

КАКВИ СА НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ?

Висше образование, степен бакалавър, специалност в областта на техническите науки
Задълбочени познания по предоставяне и поддръжка на следните видове услуги – широколентов интернет ( FTTH, FTTB, xDSL), телевизия ( IPTV, сателитна TV, DVB-C); линии за предаване на данни ( MAN, LL), гласова фиксирана телефония
Професионален опит на супервайзорска или мениджърска позиция ще се счита за предимство
Отлични компютърни умения – MS Office (Excel, Power Point, Outlook,)
Владеене на английски език – писмено и говоримо ще се счита за предимство
Умения за ефективно общуване и екипна работа
Адаптивност, организираност, отговорност и спазване на заложени срокове
Правоспособност за управление на МПС – категория B или по-висока

СТАНИ ЕДИН ОТ НАС И ЩЕ ПОЛУЧИШ…

Професионално развитие в най-голямата и високо технологична телекомуникационна компания в България
Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
Много добри възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
Неограничени бонуси за участие в Програмата „Препоръчай приятел“.
Работа с най-новите технологии, като XGS 10 Gbps оптичен интернет и интерактивната стрийминг платформа EON
Възможност за кариерно развитие в други технически и ръководни позиции
Редица придобивки като: Допълнително здравно осигуряване за теб и твоето семейство, преференциални условия за всички Vivacom услуги, ваучер за закупуване на мобилно устройство, спортна карта и много други

КАК ДА КАНДИДАТСТВАШ?

Моля, натисни бутон „Кандидатстване”, за да изпратиш автобиография и за позицията не по-късно от 3 май 2024г.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ITCD 2024 Employers