HRS Bulgaria
Специалист връзка с клиенти с Английски език
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Нашият клиент е световна компания в производството на сегменти за автомобилната индустрия. В момента търсят нов член екипа им в отдел Проидводствено Планиране в ролята на:

Отговорности и задължения:

Отговаря на входящи обаждания и имейли от клиенти;
Договаряне на доставките с клиентите;
Поддържане на клиентските портали и следване на клиентските изисквания;
Приемане и обработка на клиентски рекламации;
Подпомага клиентите при решаването на проблеми;
Съобщава за често срещани оплаквания от продукти и услуги;
Помага на клиентите да се възползват от различни функции;
Регистрира оплаквания и обратна връзка;
Проверява клиентските нужди краткосрочно и дългосрочно;
Подпомага и се включва в производственото планиране.

Компанията предлага:

Конкурентно възнаграждение;
Индивидуална оферта спрямо опита;
Стандартно работно време;
Допълнителни социални придобивки;
Възможности за развитие в международна компания.

Изисквания:

Висше образование – икономическо;
Oпит в обслужването на клиенти;
Владее MS Office, ERP предимство;
Отлични умения за писмена и устна комуникация - английски/немски (предимство);
Силни междуличностни и комуникационни умения;
Има положително и професионално отношение към работата.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.