Уча.се ЕООД
Специалист връзка с потребители
Варна

Варна длъжност на пълно работно време

Ако си търсиш ново предизвикателство и имаш нужда от вдъхновяваща работа, с която всеки ден да помагаш България да стане по-щастливо място за живеене, то ние, от Уча.се, имаме предложение за теб. Нашият екип се разраства и се стремим да ставаме все по-добри в грижата за нашите потребители. Това е и причината да търсим ново попълнение - Специалист връзка с потребители на пълен работен ден в град Варна. Работата е на смени и е важно кандидатите да имат възможност и желание за работа през събота и неделя.

Отговорности

Ще водиш ежедневна комуникация с потребителите на Уча.се, които имат нужда от съдействие. Това ще се случва както по телефон, така и по имейл, Фейсбук месинджър и други комуникационни канали.

Изисквания и необходими умения

- Отлични комуникативни умения
- Опит в поддържането на връзка с потребители
- Готовност да приемаш и внедряваш обратна връзка
- Основни познания за работа с офис продуктите на Google
- Способност за самостоятелно организиране на работата и задачите
- Отлична езикова грамотност
- Разговорите по телефона да ти доставят удоволствие
- Желанието да помагаш на хората да е движеща ценност за теб

Ние Ви предлагаме

- Интересна, предизвикателна и динамична работа в бързо развиваща се компания
- Готин, мотивиран и сплотен екип, с който работата ще бъде удоволствие
- Възможност за личностно и професионално израстване
- Атрактивно заплащане, което отговаря на качеството на работа и постигнатите резултати
- Съфинансирано допълнително здравно осигуряване
- Карта за спорт на преференциални цени
- Абонамент за Уча.се
- Ежегодни Тиймбилдинги и фирмени събития
- Допълнителни дни отпуск и подаръци според времето прекарано в Уча.се
VCD