ЕВРОРА КОНСУЛТ ЕООД
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Специалисти за постоянна работа в Германия
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Агенция “ЕВРОРА КОНСУЛТ“ ЕООД е една от новооткритите агенции за подбор на персонал, имаща за цел да подобри връзката между кандидат и работодател. Нашата роля се изразява не само в това да намерим подходящата работна позиция за Вас, но и да Ви консултираме и съдействаме по време на Вашият престой с екип от различни за целите специалисти в областта.

АГЕНЦИЯ „ЕВРОРА КОНСУЛТ“ е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“
Удостоверение за регистрация №: 2392 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност за работа в чужбина, и удостоверение за регистрация №: 2391 / 31.10.2017 г. за извършване на посредническа дейност в България.

Отговорности

Агенция ”ЕВРОРА КОНСУЛТ” ЕООД обявява свободни работни места за постоянна работа в Германия за следните специалности:

• Авто-механици
• Авто-бояджии
• Багеристи
• Механици за селскостопански машини
• Шлосери
• Заварчици
• Ел. техници
• ВИК
• Печатари
• Общи работници в пътно строителство с шоф. Книжка-B

Изисквания:

• Немски език-мин. разговорно ниво
• Опит в съответната специалност мин. 1 г.
• Чисто съдебно минало.
• Физически здрави

Агенция „ЕВРОРА КОНСУЛТ“е регистрирана българска агенция за посреднически услуги в областта на човешките ресурси, като работим съвместно с „Агенция по заетостта“

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Конфиденциалността на информацията е гарантирана.

Ние Ви предлагаме

Фирмата осигурява:

• Заплащане: минимум 10.50 Евро/час. (Чисто месечно възнаграждение от 1500 до 2000 Евро/месец)
• Допълнително заплащане за режейни разходи от 10 до 40 евро/ден, в зависимост от опитът на кандидатът и заеманата длъжност.
• Постоянен трудов договор по немско законодателство, с 6 месечен изпитателен срок
• Съдействие за намиране на квартира.
• Съдействие на кандидати със семейства желаещи да се установят дългосрочно в Германия
• Осигурена квартира в размер от 350 до 450 евро/месец за човек с включени консумативи в зависимост от размерът и локацията на апартамента.
Virtual Career Days