Музейко ЕООД
20 - 50 служителя Кандидатстване
СРЪЧКОВЦИ /инженери по душа или образование/
София
почасово
От 500 до 1000 лв.

София почасово От 500 до 1000 лв.

Музейко е първият Детски научен център в България и на Балканите и е сред най-големите в Европа . Предлагаме над 130 интерактивни научни инсталации и огромно разнообразие на образователни програми за деца, родители и училищни групи. Вече над 300,000 посетители са се докоснали до чудесата на науката от откриването. Музейко е финансиран и продължава да се подкрепя от Фондация Америка за България.

Музейко играе важна роля в модерното образование на 21 век, осигурявайки място, където да събудим любопитството на децата и техния интерес към наука, технологии и изкуство. Ние провокираме децата да мислят, създават, учат, рискуват и успяват и ги подготвяме за бъдещи лидери и предприемачи.

В началото на 2019г., в Музейко ще отвори врати първия в София Maker's space (Работилница) за деца, семейства и училищни групи, следвайки най-съвременните тенденции в образованието по света.

Отговорности

Днес (а и винаги) е важно да вдъхновяваме децата да бъдат смели, да експериментират, да изпробват и намират нови решения. Изследвания, правени в различни държави демонстрират, че децата правят важните си избори, вдъхновени от общуването си с възрастни. В Музейко посрещаме над 70 000 деца годишно. Сред тях растат онези, които ще решат проблемите с достъпа до енергия, замърсяването на въздуха, свръх използването на пластмаса, катастрофите по пътищата.

Maker's Space в Музейко е мястото, в което искаме това да се случи и в България.

Вие можете да бъдете част от това и да вдъхновявате децата за промяна!

Изисквания и необходими умения

- инженери по образование, или по душа и убеждения
- сръчковци
- перфекционисти
- хора, които поправят фатално повредени неща, измислят нови уреди, пригаждат и променят вещи
- онези, които пазят стари транзистори и ги поддържат работещи
- изобретяват машини на бъдещето
- имат работилници у дома
- взимат куфарче с инструменти, когато отиват на почивка
- имат в историята си разглобени мотори, сглобени в друга форма
- като малки са си играли с истински инструменти
- сами правят ремонти у дома
Търсим хората, които искат да вдъхновят и подготвят следващото поколение иноватори, изобретатели и откриватели, убедени, че няма невъзможни неща

Ние Ви предлагаме

В Музейко ще намерите:
- Чудесен екип;
- Възможност за гъвкаво работно време – пълен или непълен работен ден;
- Добри условия за работа, допълнителна здравна застраховка, трудов договор и коректни работодателски отношения;
- Възможност за развитие в областта на планиране и изработване на интерактивни инсталации, приложима в музеи, научни центрове, търговски изложения;
- Обучение и обмен на опит с дизайнери и инженери на световно ниво от САЩ и Западна Европа.