Амрест Кофи ЕООД
Starbucks търси партньори за позиция Бариста
София
длъжност на непълно работно време

София длъжност на непълно работно време

Starbucks Coffee се развива в България от 2009г. Към момента имаме 14 заведения в София, Бургас, Варна и Пловдив. Ние вярваме, че развитието ни, като бранд е в ръцете на всеки един от нас. В Starbucks ежедневието ни е преплетено между хубава чаша кафе и приятели, които споделят изживяване. Следвайки нашата мисия "Да вдъхновяваме и обогатяваме човешкия дух с всяка личност, с всяка общност, с всяка чаша", ние приемаме различията си и имаме правилно отношение един към друг. Ние сме екип, в който всеки е добре дошъл!

Отговорности

Ако ти си екипен играч, обичаш да общуваш и си отворен за нови знания и се присъединиш към нашият екип, ще имаш възможност да правиш всеки момент правилен за нашите гости. Ще научиш много за света на кафето и магията при приготвянето му.

Изисквания и необходими умения

Ако нямаш опит не се тревожи :)
Имаме екип от трейнъри, който ще те въведат в изключителният свят на кафето.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за кариерно развитие
- Гъвкав график - ние уважаваме личното ти време и изготвяме графика ти на седмична база
- Трудов договор- спрямо желаната от теб заетост, на четири , шест или осем часа
- Кафе обучения- Starbucks бариста сертификация, Лате Арт изкуство, Бариста шампионат и Програма за кафе експерти
- Участие в доброволчески инициативи
- 100% заплащане на официални празници
- Различна бонусна система
Careerdays.bg