EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Стажант Диспечерски център
Пловдив
стаж на пълно работно време

Пловдив стаж на пълно работно време

Лятната стажантска програма на EVN България "Младежи с бъдеще" е част от философията на нашата компания за професионално развитие на бъдещи специалисти. Чрез нея тук ще имате възможност да усвоите ценни знания, придобиете практически умения и полезен опит в международен концерн.

Продължителност на стажа: юли, август и септември

Отговорности

•Изучаване на основните закономерности при работа в специализиран софтуер за изчертаване на обекти
•Дистанционно измерване на търговски и контролни електромери
•Наблюдение и активиране на обекти с телеуправление
•Подготовка на нови обекти и схеми в репорт система
•Запознаване с репортите от SCADA
•Работа с приложни програми за анализиране, събиране и обобщаване на информация

Изисквания и необходими умения

•III или IV курс на обучение или студент в магистърска програма в електротехническа специалност
•MS Office - Word, Excel, PowerPoint, AutoCad ще се счита за предимство
•Английски език на добро ниво
•Умения за комуникация и нагласа за работа в екип

Срок за кандидатстване: 25.04.2021 г.

Начин за кандидатстване: Изпратете ни автобиография и мотивационно писмо на български и/или на английски език, в което описвате вашите интереси, постижения и планове за развитие.

Ние Ви предлагаме

• Индивидуална програма и специално обучен ментор
• Развитие на уменията ти чрез реални задачи и проекти
• Дух на сътрудничество и подкрепа в екипи от изградени професионалисти
• Трудов договор и осигуровки
• Въвеждащо обучение, за да се запознаеш с EVN, нашата култура и организация на работа

Очакваме вашите документи на имейл: internship@evn.bg

Моля, посочете референтния номер (Ref.No.) на позицията, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD