EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Стажант-електромонтьор в клиентски енергoцентър
Харманли
стаж на пълно работно време

Харманли стаж на пълно работно време

Лятната стажантска програма на EVN България "Младежи с бъдеще" е част от философията на нашата компания за професионално развитие на бъдещи специалисти. Чрез нея тук ще имате възможност да усвоите ценни знания, придобиете практически умения и полезен опит в международен концерн.

Продължителност на стажа: юли, август и септември

Отговорности

• Запознаване с основните дейности в клиентските енергоцентрове
• Придобиване на познания за основните принципи на електроразпределителната мрежа
• Участие в реализацията на инвестиционно-ремонтната програма
• Изпълнение на административни дейности
• Работа с приложен софтуер (CAD и други)

Изисквания и необходими умения

• Завършено средно електротехническо образование или студент в електротехническа специалност
• Умения за работа с MS Office (Word, Excel, PowerPoint) и CAD-програми.
• Работно ниво на английски език е предимство
• Умения за комуникация и нагласа за работа в екип
• Инициативност и желание за учене и развитие

Срок за кандидатстване: 25.04.2021 г.

Начин за кандидатстване: Изпратете ни автобиография и мотивационно писмо на български и/или на английски език, в което описвате вашите интереси, постижения и планове за развитие.

Ние Ви предлагаме

• Индивидуална програма и специално обучен ментор
• Развитие на уменията ти чрез реални задачи и проекти
• Дух на сътрудничество и подкрепа в екипи от изградени професионалисти
• Трудов договор и осигуровки
• Въвеждащо обучение, за да се запознаеш с EVN, нашата култура и организация на работа

Очакваме вашите документи на имейл: internship@evn.bg

Моля, посочете референтния номер (Ref.No.) на позицията, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD