Хитачи Енерджи България ЕООД
Стажант - "Инспектро качество - входящ контрол"
Севлиево
стаж на пълно работно време

Севлиево стаж на пълно работно време

В Хитачи Енерджи нашата цел е постигането на устойчиво енергийно бъдеще за всички. Ние осигуряваме енергия за нашите домове, училища, болници и заводи. Елате при нас и работете с прекрасни хора, докато учите и се развивате в проекти, които имат реално въздействие върху нашето общество. Донесете вашата страст, донесете вашата енергия и бъдете част от глобален екип, който цени една проста истина: Многообразие + Сътрудничество = Големи иновации

Отговорности

Помага на колегите в ежедневната работа;
Осъществява контрол върху качеството на материалите;
Борави с измервателни уреди и инструменти, работи – инструкции, чертежи, сертификати;
Работи с ERP система като попълва резултати от материалите;
Съставя рекламации към доставчици в случай на със зададените спецификации.

Изисквания и необходими умения

Компютърна грамотност – MS Office;
Предходен опит с ERP система ще се счита за предимство;
Владеене на английски език ще се счита за предимство;
Умение за работа в екип;
Проактивност;
Сръчност и дисциплина.

Ние Ви предлагаме

Платен стаж с трудов договор до 12 месеца;
Възможност за преминаване на постоянен договор;
Ваучери за храна;
Организиран транспорт до работното място от Габрово, Ловеч и Велико Търново;
Стаж в утвърдена международна компания.