Стажант Подбор на персонал
София
стаж на пълно работно време

София стаж на пълно работно време

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Отговорности

Екипът на Easy Consult търси комуникативен и мотивиран човек, който да заеме позицията -Стажант Подбор на персонал.
Ще имате възможност да се запознаете с процеса за подбор на персонал, да допринасяте с нови идеи и да изградите кариера в сферата на човешките ресурси.

Дали си подходящият кандидат?
ако си комуникативен, амбициозен и не се боиш от предизвикателствата;
ориентиран си към постигане на резултати;
искаш да работиш с хора и да им помагаш да намират правилното работно място;
имаш добро ниво на английски език, втори западен език е предимство;
имаш възможност за работа на пълен работен ден и търсиш постоянна работа;
искаш да продължиш кариерата си в сферата на подбора на персонал.

Изисквания и необходими умения

Отговорности:
проучване и презентиране на клиенти;
публикуване на обяви за работа, използвайки разнообразни канали;
разработване на различни канали за достигане до подходящи кандидати;
комуникация с кандидати по телефон и имейл;
организиране на срещи с работодатели и потенциални кандидати;
участие в провеждането на срещи и интервюта с кандидати;
представяне на Easy Consult на кариерни събития, форуми и активна комуникация с различни организации, университети и школи;
активна работа със специализиран софтуер и база данни за набиране на персонал.

Ние Ви предлагаме

Защо да избереш нас?
нашият стаж ще ти даде много познания и умения в сферата на подбора на персонал;
стажът ни е платен;
ще получиш реална възможност останеш на работа след стажа и да работиш към едни от екипите на Easy Consult;
ще работиш по реални позиции и задачи;
ще ти дадем свободата да проявяваш креативност;
ще си част от страхотен екип!

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение №2339/30.08.2017.