EVN България – Твоята енергия. Твоето бъдеще.
Стажант Продажба на топлинна енергия и услуги
Пловдив
стаж на пълно работно време

Пловдив стаж на пълно работно време

Лятната стажантска програма на EVN България "Младежи с бъдеще" е част от философията на нашата компания за професионално развитие на бъдещи специалисти. Чрез нея тук ще имате възможност да усвоите ценни знания, придобиете практически умения и полезен опит в международен концерн.

Продължителност на стажа: юли, август и септември

Отговорности

• Участие при извършване на регулярни анализи на фактурираните количества топлинна енергия
• Съдействие по изготвяне на мерки за оптимизиране на потреблението и участие в срещи и проверки на етажна собственост в топлофицирани сгради
• Участие в срещи с инвеститори
• Подпомагане архивната дейност на екипа

Изисквания и необходими умения

• Студент в III или IV курс, или студент-магистър в икономическа, техническа или друга специалност с бизнес насоченост
• MS Office - Word, Excel, PowerPoint
• Умения за комуникация и нагласа за работа в екип

Срок за кандидатстване: 25.04.2021 г.

Начин за кандидатстване: Изпратете ни автобиография и мотивационно писмо на български и/или на английски език, в което описвате вашите интереси, постижения и планове за развитие.

Ние Ви предлагаме

• Индивидуална програма и специално обучен ментор
• Развитие на уменията ти чрез реални задачи и проекти
• Дух на сътрудничество и подкрепа в екипи от изградени професионалисти
• Трудов договор и осигуровки
• Въвеждащо обучение, за да се запознаеш с EVN, нашата култура и организация на работа

Очакваме вашите документи на имейл: internship@evn.bg

Моля, посочете референтния номер (Ref.No.) на позицията, по която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
ITCD