МЕТАЛ ТЕХНОЛОДЖИ ГРУП АД
над 300 служителя Кандидатстване
Стажант Технолог по измерванията в цех Механообработка
Ловеч
стаж на пълно работно време

Ловеч стаж на пълно работно време

Метал Технолоджи Груп АД обединява водещи български заводи, специализирани в производството на отливки от алуминий, чугун и стомана. Компанията е експортно ориентирана, като над 90% от продукцията на заводите е предназначена за износ. Наши клиенти са големи европейски компании от различни индустрии като: Siemens, ABB, Alstom Power, Deutsche Bahn, Hyundai Heavy Industries, Honeywell, Voestalpine RailPro, Wienerberger и др.

Повече за нас на www.mtgbg.com

За завода ни ОСЪМ АД в гр. Ловеч търсим стажант за позиция Технолог по измерванията в цех Механообработка

Отговорности

Основни дейности, в които ще участва стажантът:
- Изучава различни методи на измерване, включително 3D сканиране, 3D измервания на трикоординатни измервателни машини и 3D принтиране
- Изучава трикоординатната машина за измерване, както и класически средства за измерване
- Изготвя програми за измерване на трикоординатната машина за конкретни детайли
- Участва в измерването на механично обработени детайли
- Разработва приспособления за измерване

Изисквания и необходими умения

• Студенти 3-ти/4-ти курс бакалавърска степен и магистри в инженерни специалности
• С добра теоретична подготовка
• С желание за работа и развитие в промишлеността

Ние Ви предлагаме

• Платен стаж в периода юни-септември 2019 г.(по договорка)
• Гъвкаво работно време
• Практическо обучение по съответните специалности и напътствия от опитен ментор
• Достъп до най-съвременни производствени технологии и софтуерни приложения (MAGMA, SIEMENS NX и д.р)
• Възможност за участие в проекти за непрекъснато подобряване на производството и качеството
• Възможност за договаряне на стипендия за обучение
• Възможност за покриване на разходи за настаняване, храна и транспорт до завода
• Възможност за започване на работа при успешно представяне по време на стажа