Строителен инженер
Софийска област, София
От 2000 до 3000 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

В H2H вярваме, че Кандидатите, които срещаме днес, ще бъдат наши Партньори утре.

Нашият клиент е водеща Българска компания, специализирана в извършването на промишлено и гражданско строителство и строително-ремонтни дейности.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Строителен инженер.

Отговорности

- Управление на строително-монтажни проекти (за нови обекти и за реконструкция на съществуващи обекти) във всичките им етапи;
- Проектиране - проверка и анализ на документация по проекти;
- Обезпечаване - осигуряване на всички условия за изпълнение на проектите съгласно вътрешни процедури и законови изисквания;
- Изпълнение – ръководство и координиране на одобрени СМР/обекти/ в условия на действащо производство и анализ на дейности на СМР;
- Изготвяне на документация по обществени поръчки (ЗОП и ЗУТ) и комуникация с инвеститори;
- Активно участие в създаването и прилагането на търговската стратегия и политика на фирмата;
- Упражняване на цялостен контрол на изпълнението на проекта: срок, бюджет и качество;
- Осигуряване на ефективно взаимодействие между проектния екип и подизпълнителите.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование - специалност "Строителство на сгради и съоръжения"
("Промишлено и Гражданско Строителство");
- Професионален опит в управление на строителни проекти - 2 години;
- Познания в сферата на изготвянето на обществени поръчки (ЗОП);
- Добро познаване и прилагане на нормативните изисквания в строителството (ЗУТ);
- Компютърни умения - MS Office и AutoCAD – задължително;
- Мобилност, възможност за работа в други населени места;
- Активен шофьорски опит – 2+ години;
- Умение за ръководене на екип.

Ние Ви предлагаме

- Възнаграждение, съобразено с пазара и отговорностите на длъжността;
- Работа в конкурентна и развиваща се среда;
- Възможност за професионално усъвършенстване и развитие;
- Допълнителни придобивки;
- Бонусни схеми, обвързани с постигнатите резултати.

Ако смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография и актуална снимка.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
H2H притежава лиценз за подбор на персонал издаден от Национална Агенция по заетостта № 2770.