Строителни работници за Белгия
други в чужбина, Белгия

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време

Специализирана фирма в изграждането и други строително-ремонтни дейности, търси да назначи професионалисти на следните длъжности:

Отговорности

-Шпакловчици
-Монтажисти на прозорци, врати и секционни врати
-Бояджии

Изисквания и необходими умения

- Валиден български документ за самоличност или друг на страна членка на ЕС.
- Основни познания на комуникативно ниво по английски, немски или френски език;
- Опит минимум 5 години в изброените по-горе длъжности;
- Стриктно изпълнение на поставените ангажименти;
- Правилна и коректна употреба на предоставените машини и оборудване;
-Професионално поведение;
-Не се толерира употребата на алкохол и забранени субстанции.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Осигуряване на цялото необходимо оборудване и професионално облекло и обезопасителни аксесоари;
- Осигуряване на транспорт до Белгия.
- Осигуряване на квартира и транспорт /от квартирата до обекта/;
- Ангажиран екип и пълно съдействие при осъществяване на възложената работа;