Белго България Трейд ЕООД
Строителни работници за Белгия
Антверпен, Белгия
От 2000 до 3000 лв.

Антверпен, Белгия длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Ние сме специализирана фирма в изграждането и други строително-ремонтни дейности.

Отговорности

Търсим работници с опита като:
- Шпакловчици;
- Монтажисти на прозорци, врати и секционни врати;
- Дърводелци-мебелисти.

Изисквания и необходими умения

- Валиден български документ за самоличност или друг на страна членка на ЕС;
- Опит минимум 5 години в изброените по-горе длъжности;
- Стриктно изпълнение на поставените ангажименти;
- Правилна и коректна употреба на предоставените машини и оборудване;
- Професионално поведение;
- Не се толерира употребата на алкохол и забранени субстанции.

Ние Ви предлагаме

- Постоянна работа на пълен работен ден;
- Осигуряване на инструменти;
- Осигуряване на квартира;
- Ангажиран екип и пълно съдействие при осъществяване на възложената работа.

ITCD