Astrea Recruitment
20 - 50 служителя Кандидатстване
Супервайзър на административен отдел със средно ниво на френски език
София

София длъжност на пълно работно време

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-
подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.
За един от нашите клиенти – известна маркетингова компания – търсим „Супервайзър на
административен отдел, владеещ средно ниво на френски език“.

Отговорности

Задължения и отговорности:
 способност за работа в динамична среда;
 носи отговарност за разпределението на задачите в екипа;
 отговаря за качеството на работа;
 търси в интернет информация и различни характеристики;
 въвежда получената информация в база данни или Excel.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:
 опит с EXCEL - pivot tables, VLOOKUP;
 административан опит – мин. половин година;
 френски и английски език – B1-B2 ниво;
 отлична компютърна грамотност – MS Office (Excel, Outlook);
 аналитично мислене.

Ние Ви предлагаме

Нашият клиент предлага:
 пълен работен ден;
 работно време – стандарно – понеделник - петък;
 редовно и коректно заплащане;
 трудов договор.

Ако позицията представлява интерес за вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и ни изпратете Вашата Автобиография.
(Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата PP_SUF).

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).
Careerdays.bg