Айгер Инженеринг ООД
Търговец
Пловдив
От 1500 до 2000 лв.

Търговец

Пловдив длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

АЙГЕР ИНЖЕНЕРИНГ ООД е семейна компания част от швейцарския холдинг AIGER GROUP AG.

Работата ни е да създаваме бутикови инженерни решения от световно качество и швейцарска прецизност.
Това ценят нашите клиенти на всички континенти от над 60 държави и ни се доверяват повече от 25 години, защото вярват, в силата и креативността на служителите, които работят при нас.

Отговорности

Като търговец ще имате възможност да продавате на клиенти от цял свят високотехнологични и иновативни машини разработени изцяло по клиентски параметри. Работата Ви ще бъде свързана с пътувания и посещения на клиенти в различни точки на света и изграждане на търговски отношения с мултинационални компании. Ежедневието ви ще бъде изпълнено със задачи свързани с клиентите и проектите, за които ще отговаряте. Ще ви предложим редица обучения, свързани изцяло с Вашето развитие.
Производственият процес при нас е изключително интензивен и динамичен. Станете част от Айгер и обогатете професионалния си опит в голяма и структурирана организация.

Изисквания и необходими умения

Кандидати с опит в международната търговия. С нюх и подход към клиентите, с добри комуникативни и презентационни умения и отлично владеене на английски език.

Ние Ви предлагаме

Професионална реализация в международен екип
Стабилна и сигурна работа с възможност за развитие;
Отлично заплащане;
Да изпитате удоволствието от личния принос в значими проекти
Да добавите в биографията си професионален опит на световно нивo.

Информация за контакт

Телефон: 032/ 90 50 49

VCD