Интердринк ЕООД
Търговец на бързооборотни стоки
София

София длъжност на пълно работно време

Отговорности

- Активна бизнес комуникация с клиентите и партньорите на компанията;
- Организиране на срещи, изготвяне на оферти и презентации на предлагания асортимент;
- Водене на търговски преговори;
- Проактивно търсене и проучване на нови потенциални корпоративни клиенти;
- Приемане на заявки и проследяване на изпълнението им;
- Обслужване на он лайн клиенти;
- Изготвяне на оферти, договори, и друга търговска документация;
- Създаване на работни приоритети и осигуряване на стриктно спазване на всички зададени срокове и процедури при изпълнение на задачите;
- Събиране на данни и подготвяне на периодични, текущи и специални справки и отчети;
- Следи и анализира складовите наличности и изготвя заявките за доставка;
- Осъществяване на телефонни комуникации, електронна поща, записване и предаване на входящата и изходяща кореспонденция;
- Ежеседмично изготвяне на справки и отчети за извършената дейност;
- Стриктно спазване на корпоративната търговска политика;
- Други дейности свързани с работата на компанията.

Изисквания и необходими умения

- Минимум 1 година търговски опит – предимство в бързооборотните стоки;
- Отлични комуникационни, презентационни и търговски умения;
- Много добра компютърна грамотност;
- Познания в сферата на мърчандайзинга;
- Комуникативност, гъвкавост и аналитично мислене;
- Позитивност, отговорност, лоялност, самостоятелност, способност да постига поставените цели;
- Аналитичност и нестандартно мислене;
- Умение за работа в екип;
- Възможност за предоставяне на препоръки от предишен работодател.

Предимства:

- Предишен опит на подобна длъжност
- Работа с търговски вериги

Ние Ви предлагаме

- Коректно отношение, реално осигуряване, заплащане без закъснения, трудово договор;
- Обучение на работното място;
- Възможности за бъдещо професионално развитие и кариера;
- Интересна работа и развитие в малък и много сплотен колектив от професионалисти;
- Служебен лаптоп;
- Приятен работен климат.

Информация за контакт

Телефон: 02/8310182