СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Търговец на пневматична техника за Североизточна България
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е водеща компания в сферата на продажбите на компресорни системи. Партньорите на компанията са утвърдени световно известни фирми производители. Компанията доставя на българската индустрия цялостни енергоспестяващи решения за компресиран въздух.

Отговорности

Отговаря за продажбите на продуктовото портфолио в поверената му територия. Консултира клиентите в избора им.
Развива клиентската база на компанията в региона. Разработва пазарни стратегии за поверения му регион.
Осъществява директни продажби и поддържа постоянен контакт с клиентите.
Следи за сроковете на разплащане с клиентите.
Изготвя отчети, анализи и препоръки за развитие на системата на продажби.

Изисквания и необходими умения

Висше/средно техническо или икономическо образование
Търговски опит с технически продукти в В2В - мин. 2 г.
Шофьорска книжка – категория "В"
Добро владеене на английски език
Компютърна грамотност
Възможности за интензивно пътуване в региона

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация в чуждестранна компания с изградени стандарти и ценности. Отлични условия на работа и възнаграждение, съответстващо на нивото и отговорностите на позицията, с изградена стимулираща бонусна система. Служебен автомобил, телефон и лаптоп. Фирмени обучения в България и чужбина.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД. С всички кандидати, одобрени по документи ще бъде проведено интервю.
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД е регистрирана под номер 2221 валиден от 16.02.2017 да извършва дейности по подбор на персонал от МТСП.