Astrea Recruitment
20 - 50 служителя Кандидатстване
Търговец на резервни части, владеещ английски език
София

София длъжност на пълно работно време

Астреа е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме
това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато
клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения. Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За наш клиент - българска компания, специализирана в продажба и сервиз на строителна и
пътностроителна техника търсим да назначим: търговец на резервни части, владеещ английски език.

Отговорности

Отговорности:
* извършва продажби от офиса им по телефон и мейл;
* осъществява контакт с настоящи и бъдещи клиенти;
* консултира клиенти;
* изготвя оферти, заявки, отчети;
* обработва стока;
* работи със складова програма.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
* средно специално или висше техническо образование
* много добър английски език;
* компютърна грамотност;
* опит с електронни каталози;
* спазване на срокове и достигане на поставени цели.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме:
* специализирано фирмено обучение;
* трудов договор;
* твърдо възнаграждение + бонусна система;
* стандартно работно време.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния
номер на обявата N DP_TRCH). Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Информация за контакт

Телефон: 0885 865 066

ITCD