Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Търговски представител
Шумен
От 1000 до 1500 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

Търговски представител:

• Създаване и поддържане на добри бизнес взаимоотношения с проектантски офиси и инвеститорски компании;
• Промотиране и представяне на изделията пред проектанти, на изложения и панаири;
•Създава контакти и сключва договори за реализация на произвежданата продукция;
• Офериране и договаряне условията за последващо сътрудничество с нови фирми;
• Поддържане актуална представа за пазара чрез регулярни срещи с проектанти;
• Участва в разработването и стратегията за ценова политика на фирмата в зависимост от променящата се пазарна конюнктура;
• Изготвяне на съответните справки и отчети за извършената дейност.

Изисквания:

• Търговски опит в областта на промишлените или строителните стоки ;
• Комуникативна, амбициозна личност търсеща личностно развитие и постоянна работа;
• Динамична и организирана личност;
• Умения за работа в екип;

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133

ITCD