HRS Bulgaria
Търговски представител - Финансови услуги
Плевен

Плевен длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Наш партньор е независима компания с 30 годишна история, която се нарежда сред лидерите предоставящи устойчиви решения за по-сигурно бъдеще.

Ако обичаш динамиката, притежаваш състезателен дух и си готов винаги да надскачаш себе си – кандидатствай за позицията:

Основни задължения:

Проактивно проучване, привличане и изграждане на отношения с нови партньори;
Активна комуникация с бизнес клиенти и физически лица;
Организация на индивидуални и групови срещи с цел продажби;
Ежедневни пътувания в поверения район с цел презентиране на услугата;
Участие в изготвянето на оферти и договори;
Развитие и поддържане на вече установените партньорски контакти на компанията.

Компанията предлага:

Мотивиращо основно възнаграждение + Бонус;
Допълнително здравно застраховане;
Служебен автомобил;
Служебен таблет;
Стандартно работно време с възможност сам да определяш графика си;
Трудов договор на пълни осигуровки;
Въвеждащо и регулярни търговски обучения;
Гарантирано развитие и включено увеличение на възнаграждението след изпитателния срок.

Изисквания към кандидата:

Опит на търговска позиция, който включва активна комуникация с клиенти – 2 години;
Инициативност и вътрешна мотивация за постигане на резултати;
Много добри умения за презентация и водене на ефективна комуникация;
Ангажираност към работните задължения;
Шофьорска книжка – Активен шофьор (кат. В);
Комбинативност и умение за приоритизиране на задачите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

ITCD 2024 Employers