ВЮРТ БЪЛГАРИЯ ЕООД
Търговски представител, Пловдив
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

Вюрт България ЕООД е част от международната Würth група със седалище в Германия и Швейцария. Повече от 85 000 служители в над 80 държави по света се занимават с директни продажби на широка продуктова гама в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.
Историята на Вюрт България започва през 1993 г. Екипът ни се състои от професионалисти, осигуряващи на своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество.

Във връзка с развитието на Търговски отдел, Würth търси своите нови колеги, които да се присъединят към екипа на позиция: Търговски представител, гр. Пловдив.

Отговорности

- Посещение на клиенти по предварително планирана база, с цел презентиране и продажба на широка гама от технически продукти, част от портфолиото на компанията;
- Предоставяне на информация относно характеристики и актуална ценова политика;
- Развитие и поддържане на взаимоотношенията с натоящи клиенти, както и стремеж към разрастване на клиентската база с потенциални партньорства;
- Проучване и събиране на информация за пазара и конкуренцията;
- Изготвяне на отчети за дейността;
- Постигане на планираните цели, определени от мениджмънта на компанията;

Изисквания и необходими умения

- Изградени умения за комуникация с клиенти и водене на преговори;
- Проактивност и инициативен подход за разрешаване на ежедневни казуси;
- Умения за работа в екип и координация с различни отдели;
- Организираност и способност за отлично управление на времето;
- Добра компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка, кат. В;

Ние Ви предлагаме

- Постоянна и сигурна работа в утвърдена международна компания;
- Трудов договор, 5-дневна работна седмица;
- Отлично възнаграждение;
- Допълнително здравно осигуряване и карта за спорт;
- Въвеждащи и надграждащи търговски обучения;
- Динамична и приятелска работна среда;
- Служебен автомобил.

Ако се припознавате в описания профил, ще се радваме да получим Вашето актуално CV със снимка.

Вюрт България е работодател с равни възможности. Ние приветстваме разнообразието и сме посветени на създаването на включваща среда за всички служители.

С доброволното предоставяне на документи за кандидатстване за работа във "Вюрт България" ЕООД се счита, че давате изричното си съгласие личните Ви данни да се съхраняват, обработват и използват за целите на подбора за настоящата позиция, доколкото и докогато това е необходимо, съгласно изискванията на Закона за защита на личните данни (ЗЗЛД).

Информация за контакт

Телефон: 0885162020

ITCD 2024 Employers