Търговски представители
Базиран в София - операции в цяла България
под-изпълнител, свободна практика
От 1500 до 2000 лв.

Базиран в София - операции в цяла България под-изпълнител, свободна практика От 1500 до 2000 лв.

Избор на ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ за линията WLF-POLTI – Български пазар
Дружество ВЛФ ООД – разширява своята търговска мрежа в България.
Предлагаме отлични възможности за професионално израстване и доходи за дейни и амбициозни хора, които ценят независимостта и свободните професии.

ВЛФ е със седалище в гр. София и е ексклузивен дистрибутор за България на италианските уреди от марката POLTI за почистване, хигиенизиране, дезинфекция и дезинсекция. Уредите са сертифицирани в Европейския съюз и използват модерна технология за пара с високо налягане и температура. Процесът е ефективен и срещу вируса SARS-CoV-2 (Covid-19) и е сертифициран в съответствие с европейски стандарт AFNOR NF T-72 110 (SDD-уреди за дезинфекция с пара). Повече информация на уебсайта линия POLTI.

Отговорности

Търсим ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ, способни самостоятелно да създават и управляват собствена търговска мрежа.

Изисквания и необходими умения

На всеки ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ще бъдат предоставени информационни и рекламни материали и ценова листа с възможно най -ниската цена, към която те ще бъдат напълно свободни да прилагат свои маржове, за да определят крайната продажна цена.

Ние Ви предлагаме

ТЪРГОВСКИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ ще имат два варианта за извършване на продажбите:
1 – закупуват от дружество ВЛФ на базовата цена от ценовата листа и препродават свободно на свои клиенти;
2 – продават чрез дружество ВЛФ на цени, които счетат за подходящи, като дружеството им признава разликата между базовата и продажната цена.
Взаимоотношенията между дружество ВЛФ и ТЪРГОВСКИТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ ще бъдат уредени с договор.

В случай на интерес, моля изпращайте вашите кандидатури с автобиография и данни за контакт по електронна поща на адрес: polti@wlfltd.eu

Информация за контакт

Телефон: +359878987608

VCD