Алфа Консулт България ООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Технически Директор
Шумен
От 3000 до 4000 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Описание на позицията

Фирма Алфа Консулт България търси да назначи за свой клиент - производствено предприятие:

Технически Директор :

• Организира, ръководи и контролира изпълнението на задачите, ръководи и контролира екипа;
• Проучва и анализара новите технологии в областта на производството;
• Разработва проекти по внедряване на нови технологии в производството;
• Съгласува разработените проекти;
• Участва в изработването на норми за производство и следи за тяхното изпълнение;
• Подпомага Управителя на предприятието при осъществяване на производствената дейност;
• Отговаря,организира и провежда обучения на персонала.

Изисквания:

• Висше техническо образование;
• Опит по позицият;
• Възможност за вземане на самостоятелни технически и производствени решения;
• Сериозен опит в работата с техническа документация;
• Много добър опит с работа с ERP системи;
• Владеене на AutoCAD; Solid works или друг софтуер за 3D;
• Отлични организационни умения;
• Умения за работа в колектив;
• Шофьорска книжка;
• Владеене на западен език - предимство;
• Възможност за командировки.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Контакт ще бъде осъществен само с кандидатите, одобрени след предварителен подбор по документи.

Телефон за информация: 089 51 58 133 - Орлин Чавдаров

Алфа Консулт БГ-19 ООД - Лиценз № 2892_10.10.2019

Информация за контакт

Телефон: 0895158133