Технически ръководител
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Ние сме млада, бързоразвиваща се компания, специализирана в областта на строителния екстериор, направата на вертикални планировки и паважни настилки, реконструкция и монтажни дейности. Във връзка с разширяването на нашия екип търсим да назначим технически ръководител.

Отговорности

- да организира, ръководи, разпределя, координира и отчита работата на строителните обекти;
- да отговаря за срочното и качествено изпълнение на СМР, предвидени в проектната документация;
- да контролира работата на работниците, спазването на трудовата дисциплина, правилната експлоатация на техниката, провежда инструктажи по безопасност на труда;
- да изготвя количествени сметки относно СМР;
- да подготвя актове и протоколи;
- да изготвя заявки за материали;
- да следи състоянието на проектната и сметна документация.

Изисквания и необходими умения

- Образование – висше;
- Опит на сходна позиция е предимство;
- Компютърна грамотност – умения за работа с MS Office, AutoСad ;
- Познаване на нормативната база в строителството;
- Отлично познаване на процесите и операциите при изпълнение на отделни видове СМР;
- Отлични организационни, ръководни умения и желание за работа в екип;
- Комуникативни умения, възможности за бързо вземане на решения;
- Поемане на отговорности и лоялност към компанията;
- Умения за работа с клиенти;
- Шофьорска книжка - кат. В.

Ние Ви предлагаме

Фирмата предлага:
- трудов договор и осигуровки;
- възможност за професионално развитие и професионално обучение;
- служебен телефон;
- служебен автомобил.
Careerdays.bg