Джи Пи Груп АД
Технически ръководител
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на международен обект търсим да назначим отговорен и амбициозен човек на позиция:

Отговорности

Отговорности и задължения:

- Организира и ръководи дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- Изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;

Изисквания и необходими умения

Изисквания:

- Висше образование;
- Минимум опит: 3 години на подобна позиция;
- Отлични познания за Нормативна уредба;
- Отлични компютърни умения- MS Office; CAD/CAM системи, BIM софтуер;
- Опит в управлението на хора в мултикултурна среда;
- Възможност за дългосрочни командировки в чужбина;

Ние Ви предлагаме

- Безсрочен трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Коректност в заплащането и осигуряването;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Участие в амбициозни проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения;

Информация за контакт

Телефон: +359 884 02 99 23

ITCD