Технически ръководител
град София
От 2000 до 3000 лв.

град София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Строителна компания КИДО ХОУМ ЕООД търси ТЕХНИЧЕСКИ РЪКОВОДИТЕЛ на строителен обект. Фирмата развива дейност на територията на гр. София и в цялата страна. Кандидатът трябва да отговаря на изброените изисквания:

Отговорности

- Задаване и изпълнение на поставени задачи спрямо посочените срокове;
- Ръководство и управление на строителен обект;
- Заявки за доставки на материали;
- Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания и необходими умения

- Висше или средно строително образование;
- Професионален опит на такава длъжност;
- Умения за работа в екип;
- Умения за организационна работа;
- Добри комуникационни умения;
- Добри компютърни умения;
- Добра самоорганизация и отговорност към служебните задължения.

Ние Ви предлагаме

- Отлични условия на труд;
- Работа в изграден екип от професионалисти;
- Възможности за развитие;
- Коректно и лоялно отношение;
- Месторабота в централна градска част;
- Вид заетост: пълен работен ден;
- Срок на заетост: постоянен договор с 6 месеца изпитателен срок;
- Договор: трудов безсрочен.

Информация за контакт

Телефон: 0894427193

VCD