Технически ръководител - груб строеж
София
От 2000 до 3000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Строителна компания специализирана в обществено и жилищно строителство, търси да назначи професионалист на позиция - Технически Ръководител за груб строеж.

Отговорности

Адекватно управление на обекта и на хората след като се заеме длъжността технически ръководител в нашата фирма.

Изисквания и необходими умения

- Завършено висше строително образование.
- Мн. добри компютърни умения – MS Office, AutoCAD.
- Умения за работа в екип.
- Чиста шофьорска книжка кат. В
- Възможност за пътувания.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор на пълно работно време СТАРТИНГ ПОЙНТ ЕООД
- Адекватно и редовно възнаграждение съгласно квалификацията и уменията.
- Динамична работна среда.
- Екип от мотивирани професионалисти.
Ако желаете да бъдете част от нашият екип, изпратете Вашата автобиография.

Всички документи ще бъдат обработвани съгласно изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Информация за контакт

Телефон: 0897067295

ITCD 2024 Employers