Техник електродомакинска техника
София

София длъжност на пълно работно време

ТЕХНОСЕРВИЗ ЕЛДОМ ООД обслужва продуктите на утвърдения европейски производител на икономични и енергийно ефективни проточни и акумулиращи бойлери, комбинирани бойлери, соларни панели и буферни съдове Eldom Green Line, готварски печки, плотове за вграждане и стенни конвектори, производство на ЕЛДОМИНВЕСТ ООД.Във връзка с осъществяване на своята дейност ТЕХНОСЕРВИЗ ЕЛДОМ ООД търси да назначи:

Отговорности

Основни задължения:
- Извършва гаранционно и извънгаранционно обслужване, монтаж и въвеждане в експлоатация на електроуредите
- Извършва съответните записи във фирмените формуляри за извършените гаранционни, извънгаранционни ремонти и монтажи на електроуреди
- Своевременно отчита получените суми по фактури за извънгаранционни ремонти и монтажи на уреди

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- средно техническо образование в областта на електротехниката
- умение да разчита средно сложни ел.схеми
- умения за работа с касов апарат
- шофьорска книжка категория В
- умения за работа в екип
- опит в ремонта на електроуреди ще се счита за предимство
- отговорно отношение към поставените задачи

Ние Ви предлагаме

Ние Ви предлагаме:
- постоянене трудов договор
- коректно и навременно изплащане на трудовите възнаграждения
- твърдо регламентирано работно време