ТЕЛЕПОИНТ ООД
Техник електроизграждане и поддръжка в дейта център
София

София длъжност на пълно работно време

ТЕЛЕПОИНТ оперира най-големите неутрални и напълно резервирани дейта центрове за колокация на оборудване на територията на България. Успешното развитие на бизнеса се дължи на високотехнологичните ИТ и телекомуникационни системи и процеси и на всеотдайния професионален труд на хората, които работят тук.
Във връзка с разширяване на дейността, търсим отговорен и мотивиран колега, който да участва при изпълнение на следните

Отговорности

• Изграждане на структурно окабеляване, монтаж на кабелни скари, полагане на силови и сигнални кабели, монтаж на електротабла
• Съвместна работа с NOC отдела по изпълнение на клиентски заявки
• Включване при необходимост в ремонтна дейност по поддръжка на офис сградата
• Работа с пробивна техника и ръчни инструменти
• Участие в товаро-разтоварни дейности

Изисквания и необходими умения

• Сериозни познания в сферата на електротехника и механика
• Опит в работа със захранващи и силови кабели
• Умения за работа с пробивна техника, ръчни инструменти и измервателни уреди
• Внимание към детайла, организираност, сръчност, работа в екип

Ние Ви предлагаме

• Конкурентно възнаграждение, съобразено с Вашите умения и резултати
• Работа в сплотен екип от професионалисти
• Коректност и сигурност в трудовите отношения
• Възможност за разширяване на знанията и уменията

Очакваме Вашето CV.
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Кандидатурата Ви се разглежда при стриктно спазване на актуалното европейско и българско законодателство за защита на личните данни.