АББ Пауър Гридс България ЕООД
Техник, поддръжка
Севлиево

Севлиево длъжност на пълно работно време

Хитачи АББ Пауър Гридс е иновативен технологичен лидер, който осигурява достъпна, надеждна, устойчива и модерна енергия за всички. Ние помагаме на светлината да достигне домовете, и да имаме работещи фабрики, болници и училища. Елате такива, каквито сте, и се подгответе да станете по-добри, докато се учите от другите. Донесете страстта и енергията си и се включете в един екип, който цени една проста истина: Разнообразие + Сътрудничество = Иновации

Отговорности

Извършва превключвания на основни и спомагателни електрически съоръжения;
Стриктно спазва процедурите за поддръжка и безопасност, действащите правилници за експлоатация на ел. уредби и съоръжения;
Следи и контролира параметрите за нормалното производство;
Извършва техническо обслужване, периодични прегледи и начална диагностика.
Ремонтира машините и оборудването, когато е налице проблем;
Поправя или подменя повредени компоненти или компоненти в неизправност;
Извършва и участва в годишната и превантивна профилактика на машини и съоръжения;
Настройва и калибрира машини и оборудване според оптималните изисквания;
Инсталира нови машини при откриване на нови производствени линии.

Изисквания и необходими умения

Средно техническо образование;
Предишен професионален опит в областта;
Добри познания по механика и или електротехника;
Основни умения за работа с ръчни и ел. инструменти;
Способност за разбиране и четене на документация;
Възможност за работа на смени.

Ние Ви предлагаме

13-та заплата;
Ваучери за храна;
Допълнително здравно осигуряване ;
Осигурен транспорт;
Финансова помощ при релокация;
Допълнителни бонуси.

Информация за контакт

Телефон: 0887243600

VCD