Технолог
Русе
От 1000 до 1500 лв.

Технолог

Русе длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Описание на позицията

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Във връзка с разрастване на дейността си, наш клиент - голяма международна производствена компания, търси мотивиран специалист за позиция:

ТЕХНОЛОГ

На тази роля вие ще:

- Извършвате технологично осигуряване на производството;
- Участвате при разработването на технологична документация и извършвате технологично съпровождане на производството;
- Участвате в разработването на технологична документация;
- Определяте технологични режими и на база резултатите от контрола и изпитването ще ги коригирате;
- Участвате при първоначално пускане на ново оборудване;
- Предлагате варианти за ефективно използване на материалите и другите ресурси;
- Упражнявате контрол за спазване на технологичните параметри за производство;
- Оптимизирате работата на персонала при производство;
- Наблюдавате производствения процес и извършвате корекции на технологични режими;
- Правите оценка и анализ на качеството на продуктите;

От Вас очакваме:

- Образование - висше техническо образование;
- Предишен опит на подобна позиция – 1-2 години;
- Много добро ниво на английски език;
- Отговорност към работата;
- Умение за работа в екип;

Компанията предлага:

- Условия за дългосрочна реализация в утвърдена международна компания;
- Стимулиращо възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
- Работа в динамична работна среда и екип от професионалисти;
- Възможност да бъдете част от разрастването на бизнеса на компанията и да участвате в предизвикателството за управлението на растежа.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017.