Технолог Хранителни Продукти
Павликени

Павликени длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За наш клиент, базиран в област Велико Търново, един от най-големите производители и износители на храни за птици, търсим да назначим Технолог Хранителни Продукти.

Основни отговорности:

• Разработва предложения за усъвършенстване на технологията за производство;
• Изготвя документация, касаеща рецепти и технология на производствените продукти, производителност на машини, разходни норми на производствените процеси и др.;
• Анализира качеството на продуктите и работи по подобряването им;
• Оптимизира опаковки и съдържанието им;
• Предлага и разработва нови продукти и рецепти;
• Тества и залага продукти, като измерва резултатите;
• Анализира разхода на суровини и материали и съответствието им с технологичната документация.

Изисквания към кандидата:

• Предишен опит на подобна позиция;
• Владеене на западен език (английски или немски);
• Добри компютърни умения (Excel, Word, PowerPoint, Outlook);
• Ориентиран към постигане на резултати;
• Умения за работа в екип;
• Креативност;
• Аналитичност;
• Прецизност;
• Фокус към детайлите.

Ние Ви предлагаме:

- Отлично трудово възнаграждение;
- Шанс за дългосрочно развитие;
- Регулярни обучения;
- Здравословна приятелска атмосфера и силно зачитане на мнението на всеки от екипа;
- Висок морал, социална политика и фирмена култура;
- Отлични условия за работа във високо квалифициран млад и мотивиран колектив.

Ако проявявате интерес и желаете да кандидатствате, моля, изпратете автобиография чрез онлайн формата за кандидатстване.

Благодарим за интереса! Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Подборът се извършва от JobTiger, удостоверение No. 2547, 08.06.2018.