СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Технолог/началник смяна - производство на шоколадови продукти
София

София длъжност на пълно работно време

За наш клиент, утвърдена компания в сферата на хранителната промишленост, лидер в производството на веган био шоколад, търсим опитен Технолог - ръководител смяна.

Отговорности

Ръководи цялостния производствен процес;
Следи и контролира спазването на производствената технология, на технологичните и качествени параметри на произвежданите продукти;
Решава текущи въпроси относно технологията на производство, във връзка с изпълнение на производствените програми;
Следи складови наличности и поръчва суровини от доставчици;
Води производствен дневник и друга документация по HACCP и IFS;
Участва в разработването и внедряването на нови технологии за производство на продукти., нови рецепти:
Участва в обучението и повишаването на квалификацията на работниците и служителите във фирмата;

Изисквания и необходими умения

Висше технологично образование – Хранителни технологии;
Професионален опит като ръководител в преработваща индустрия;
Опит на същата или подобна длъжност ще се счита за сериозно предимство;
Добра компютърна грамотност - MS Office, отлично владеене на MS Excel, Интернет;
Прецизност, организираност и инициативност;
Висока мотивираност и умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме

Възможност за професионална реализация в динамично развиваща се производствена компания;
Отлично заплащане, спрямо квалификацията и професионалния опит;
Работа в екип от мотивирани специалисти.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография.
Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД - лиценз 2221

Информация за контакт

Телефон: 02 873 95 94