90 СУ "Генерал Хосе де Сан Мартин"
Учител по испански (по заместване)
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

90 СУ „Ген Хосе де Сан Мартин“ е училище с уверени ученици, с любов към знанието, които умеят да общуват помежду си, поставят си високи цели и ги следват с помощта на проактивни, иновативни учители и в сътрудничество с общността.
90 СУ се стреми да достигне едно по- високо ниво на развитие и да покаже едно различно лице на институцията „училище”, не само като обучителна среда, но и като център на общността в район Люлин.
Тази визия училището ще постигне с помощта на лидерски екип от учители, административен и помощен персонал, които притежават необходимата квалификация, качества, умения, нагласи и екипност.
Те отговарят на потребностите на новото поколение ученици, тенденциите в образованието и технологиите, социалния живот и настъпването на глобалната ера.

Отговорности

- да съм отговорен;
- да се отнасям с уважение към учениците, техните родители и колегите ми;
- да съм постоянен в грижата и развитието на учениците.

Изисквания и необходими умения

- завършено висше образование със степен магистър или бакалавър в специалност "Испанска филология" или Педагогика;
- педагогическа правоспособност;
- предишен опит в работа с деца и опит като учител е предимство.

Ние Ви предлагаме

- възможност за различни видове обучения с цел професионално и личностно развитие;
- добро заплащане;
- модерно оборудване и аудио-визуална техника от най-висок клас;
- възможност за участие в разработване на учебни материали.

Информация за контакт

Телефон: 028250854

ITCD 2024 Employers