Ветеринарен лекар
София

София длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ветеринарна клиника търси да назначи ветеринарен лекар.

Основни изисквания към кандидатите:
- диплома за завършено ветеринарномедицинско образование
- отговорно отношение към работата и пациентите
- опит във ветеринарна практика с дребни животни минимум 3 години
- опитът в хирургията е задължителен
- мотивация
- умение за работа в екип
- желание за професионално развитие
- опитът и владеенето на английски/немски език е силно препоръчително
- допълнителни обучения и практики се считат за предимство
- много добри комуникационни умения

Ние предлагаме:
- постоянен трудов договор
- приятна работна среда
- добре оборудвана клиника за клинична, параклинична диагностика и хирургия
- достойно възнаграждение
- възможност за професионално развитие в различни области на ветеринарната медицина
- възможност за посещение на семинари и конгреси в България и чужбина

Моля, при интерес да изпратите автобиография.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.