Ел Си Уайкики Ритейл Би Джи ЕООД
more than 300 служителя Apply See employer
Визуален Мърчандайзер
Търговище
full-time

Търговище full-time

Job Description

Ние сме една от любимите марки на българските клиенти и водеща компания в областта на търговията с облекла. Вярваме, че всеки заслужава да бъде облечен добре и затова залагаме на качество, достъпна цена и отношение, което да накара всеки да се почувства добре дошъл в нашите магазини. Посрещаме клиентите си в над 1300 магазина в 63 държави по света.

Ако обичате модата, работата в екип и работата с клиенти, ще се радваме да бъдете част от екипа на магазина ни в Търговище. Търсим кандидати за позицията „Визуален Мърчандайзер“.

Какви ще бъдат вашите задължения:

• Осигурява спазването на корпоративните стандартите за подредба в магазина
• Организира правилното изложение и разпределение на стоката
• Отговаря за правилното аранжиране на всички мърчандайзинг материали (табели, щендери, манекени и др.) спрямо фирмените стандарти
• Участва в сезонни работни семинари, провеждани от централата и прилага най-добрите практики в магазина

На какви изисквания трябва да отговаряте:

• Опит в областта на продажбите на дребно
• Познание на офис пакета
• Работно ниво на английски език
• Умение за работа в екип
• Позитивна личност, ориентирана към постигане на резултати
• Способност за организация и планиране на работните задължения, както и решаване на проблеми

Нашето предложение

Станете част от компания, която има амбиция да бъде успешен глобален играч и започнете или продължете кариерата си по най-добрия за вас начин. Ние ви предлагаме:

• Конкурентно заплащане
• Месечен бонус обвързан с резултатите на магазина
• Ваучери за храна
• Намаление при пазаруване в магазина
• Модерно обучение и програми за развитие

Ако търговията с облекла е вашата страст, при нас може да откриете много възможности за професионална реализация.

Изпратете автобиография и ние ще се свържем с избраните за интервю кандидати.

ITCD 2024 Employers