Bam works B.V
Водопроводчик
други в чужбина, Германия
От 4000 до 5000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

BAM WORKS е агенция за наемане на работа, която е специализирана в осигуряването на персонал за селскостопанския сектор. Гъвкавостта и адаптацията ни към настоящия пазар на труда ни позволяват да работим в такива отрасли на селското стопанство като: работа в оранжерии и градини, работа на полето и грижа за животните. През годините разширихме дейността си. Сега можем да осигурим и служители в техническия сектор.

Номер на вписване в регистъра на агенциите по заетостта: 24717.

Отговорности

Монтаж на санитарни уреди и други водопроводни работи.
Работно време

Работа по 8 часа на ден, 5 дни в седмицата и 25 дни отпуск през първата година.

Конкретният работен график ще бъде съгласуван с клиента, като същият процес се прилага и за потвърждаване на условията за отпуск.
ранспорт

Транспортът до и в рамките на Германия за работа е за сметка на работодателя. Кандидатът трябва да може да се придвижва до работа с личен автомобил. Настаняване на разстояние до 15 км от работното място.

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от вас?

Имаме определени очаквания към потенциалните кандидати, които включват:

Опит като водопроводчик от поне една година

Основен немски език

Необходим е личен автомобил за един екип

Да Може да работите самостоятелно, както и като част от екип, да сте гъвкави и мотивирани.

Свидетелство за съдимост

Ние Ви предлагаме

Заетост със стабилна работа и немски договор директно при нашия клиент.

Заплатата ви ще бъде структурирана, както следва:

Начална основна заплата от 13 евро на час след облагане с данъци.

Месечни периодични плащания в евро.

Немска здравна осигуровка в DAK, AOK или IKK Classic без допълнителни удръжки.

Безплатно настаняване.

Основната месечна заплата е 2500 нето.

Информация за контакт

Телефон: +359 877 708 686

ITCD 2024 Employers