Водопроводчици и парнаджии за Германия.
Нюрнберг, Германия
От 4000 до 5000 лв.

Нюрнберг, Германия длъжност на пълно работно време От 4000 до 5000 лв.

Агенция за подбор на персонал Eвролинкс 1903 ЕООД. Лиценз Nо 262 от 03.08.2018 г.
• Като администратор на лични данни гарантираме запазването на конфиденциалност на съдържанието на Вашата автобиография.
• Кандидатствайки за тази позиция, Вие се съгласявате, Вашите лични данни да се използват и по други оферти подходящи за Вас.
Изпратете Вашата автобиография на немски или английски език. След предварителен подбор, ще се свържем с Вас.

Отговорности

Работници- 7бр. /водопроводчици и парнаджии/ за строителен обект в Германия около Нюрнберг. Заминаване до 13.04.2021г.

Изисквания и необходими умения

- Опит минимум 1 години по специалността.
- Немски език говорим / на 2-ма работника 1 да говори немски или добър английски език.
- Валидна шофьорска книжка и личен автомобил са предимство .

Ние Ви предлагаме

Заплащане и условия:
Заплащане на час от 12 до 13 евро + режиини на ден 30 - 45 евро в зависимост от нивото на немски език, квалификацията и уменията на работника.
Работно време:
- От понеделник до четвъртък от 7 до 17 часа.
- В петък 7 до 14 часа.
Има осигурена квартира - безплатна, близо до работно място с интернет и паркинг.

- Немски трудов договор

Информация за контакт

Телефон: 0887315089

ITCD