Пощенска банка / Юробанк България АД
Юрисконсулт
София

Юрисконсулт

София длъжност на пълно работно време

Пощенска банка има над 30-годишно успешно присъствие сред лидерите на банковия пазар в България и e петата по активи модерна универсална банка, която предлага иновативни продукти и финансови решения на своите клиенти.

За Управление "Правно" Пощенска Банка търси да назначи отговорен, мотивиран и ориентиран към постигане на резултат ЮРИСКОНСУЛТ

Отговорности

Задължения и отговорности:
- Да осъществявате процесуално представителство и защита на Банката по съдебни дела, по които Банката е страна;
- Да осъществявате процесуално представителство на Банката в производства пред надзорни органи и други юрисдикции;
- Да образувате и водите изпълнителни дела за събиране на присъдени суми по съдебни дела на Банката;
- Да изготвяте и съгласувате от правна страна отговори към държавни органи и институции по жалби на клиенти;
- Да изготвяте и предоставяте правни консултации и становища към звена в ЦУ и Клонова мрежа относно правни и регулаторни рискове в дейността на Банката.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- Висше юридическо образование;
- Юридическа правоспособност;
- Интереси, познания и опит минимум една година в областта на гражданския и административния процес;
- Интереси и познания в областта на гражданското и търговското право;
- Отлична езикова и писмена култура;
- Отлично владеене на английски език;
- Добри компютърни умения и познаване на правно-информационни системи.

Ние Ви предлагаме

Предлагаме Ви:
- Атрактивно възнаграждение и допълнително финансово стимулиране;
- Допълнително здравно и пенсионно осигуряване;
- Преференции при ползване на банковите ни продукти;
- Професионална реализация в елитен юридически екип и отличен работен климат;
- Разнообразна, динамична и развиваща Вашите професионални и социални умения работа;
- Участие в разнообразни социално-отговорни дейности;
- Карта Multisport на преференциална цена.
JobTiger Banner