HRS Bulgaria
50 - 300 служителя Apply See employer
Заместник мениджър филиал
Шумен
full-time

Шумен full-time

Job Description

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За наш доверен партньор, една от най-големите международни хранителни вериги, търсим да присъединим:

Нашият киент предлага:

Стартово заплащане в размер на 2180 лв. бруто
Ваучери за храна 200 лв.
Сигурност, коректност и заплащане на изработеното време с точност до минута
Работа на смени
Допълнително здравно застраховане
Карта Мultisport на преференциална цена
Работа в международна компания с възможности за кариерно развитие
Въвеждащо обучение
1 ден допълнителен отпуск за рожден ден
Неработни дни на25 декември, 1 януари и неделята на Великден
Подарък и паричен бонус при раждане на дете
Подаръчен комплект
Ученически пособия за служители с деца от 1-ви до 8-и клас
Отстъпка от годишен абонамент в учебна онлайн платформа за служители с деца от 1-ви до 12-и клас
Допълнителен ден платен отпуск за всеки 5 години стаж в компанията
Коледен бонус
Задължения:

Активна работа във филиала
Организация на работния процес
Развиване и оптимизиране на филиалните процеси
Извършване на ценова промяна и обработка на отписи
Ръководене на магазина – като персонал, стокооборот и резултати в числа
Мотивиране и обучаване на екипа от служители
Спазване на хигиенните изисквания
Подготовка и провеждане на инвентаризации
Поддържане на добра атмосфера в екипа

Изисквания:

Организираност и отговорност
Способност за взимане на решения
Фокусиране върху изпълнението на задачи
Завършено средно образование
Опит в областта на търговията и/или хранително-вкусовата промишленост
Умения за общуване с хора и работа в екип
Умение за любезно и професионално отношение към клиента
Ръководен опит и добри ръководни умения

Не се колебайте! Кандидатсвайте сега !

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

"Ейч Ар Ес Рикрутмънт Сървисиз" ООД притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г

ITCD 2024 Employers