Заместник-управител - Sizeer София
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Sizeer е верига мултибранд магазини, която предлага различни марки и с всяка изминала година привлича все повече клиенти. В повече от 180 магазина можете да намерите топ брандове като Nike, adidas, Reebok, Lacoste, Timberland, Puma, Vans, Converse или New Era, които са визитна картичка за най-добрите търговски центрове в Полша. На 17 декември 2013 г. открихме първия магазин Sizeer в Германия. Тази дата също така бе и началото на активно разширяване на бранда в Централна и Източна Европа. Към момента ръководим магазини Sizeer в Германия, Чешката република, Словакия, Литва, Латвия, Румъния и Унгария. Време е и за България.

Отговорности

Да обслужвате клиентите в съответствие с нашите стандарти
Да работите на каса
Да спазвате правилата за управление на риск в магазина (VRM)
Да съдействате на Управителя във връзка с всички дейности, свързани с работата на Магазина.

Изисквания и необходими умения

Обичате ли да работите с хора? Лесно ли изграждате отношения? Имате ли страст към модата? / Имате ли предишен опит като Заместник-управител в магазин за продажби на дребно?

Присъединете се към нашия екип на длъжност Заместник-управител в един от нашите магазини Sizeer в София.

Ние Ви предлагаме

Интересна работа с топ брандове
Възможност за развитие и повишение в стабилна международна компания
Работа в професионален екип и добра атмосфера
Атрактивни условия за работа (конкурентна основна заплата и бонуси в зависимост от индивидуалните резултати при продажбите)
Отстъпки върху наши продукти и програма за закупуване на обувки от служителите
Програма за привличане на работа въз основа на препоръки от служителите
Гъвкаво работно време
ITCD