Заварчик-монтажник
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Фирма СПОРТЛАБ ЕООД е компания с над 15 годишна история, специализирана в производство, доставка и монтаж на седалки и трибуни за спортни арени.
Във връзка с разширяване на дейността си търсим да назначим на трудов договор.

Отговорности

•Работа със заваръчно оборудване и ръчни електрически инструменти
• Заваряване и рязане на елементи, детайли и съоръжения, като спазва установената технология и процедури
• Извършва шлосерски дейности
•Извършва монтажи на метални конструкции и сродни на тях
• Разчита работни чертежи
• Спазва правилата, гарантиращи сигурност при работа

Изисквания и необходими умения

• Професионално образование
• Правоспособност за заварчик - сертификат
• Предишен опит на подобна позиция е предимство
• Умения за работа в екип
•Желание за пътувания свързани с изпълнение на дейности по проекти извън София.

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
• Добри условия на труд;
• Отлично възнаграждение;
• Работа в динамична и предизвикателна среда в млад екип
• Дългосрочен ангажимент

Информация за контакт

Телефон: 0877887753