Заварчик / Шлосер
други в чужбина, Германия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Ние имаме в предвид че: Всеки човек е различен, както и всяка авобиография не е една и съща както и че, всеки следва своите собствени цели. Поради тази причина ние създадохме Tabel Chance за един по- добър шанс в живота. Ние ще ви помогнем бързо да намерите своят собствен път, за да се осъвършенствате професионално! Независимо дали сте млад и дипломиран, но нямате достатъчно опит или пък сте човек с опит но в момента сте безработен ние мислим че, всеки трябва да получи своя шанс.

Отговорности

Изисквания и необходими умения

Вашият профил:
владеене на немски език на комуникативно ниво (Б1-Б2)
опит на подобна позиция е задължителен
готовност за работа на смени
комуникативност и работа в екип

Ние Ви предлагаме

Tрудов договор при немски работодател (работа на пълен работен ден)
Удържане на данъчни и социални осигуровки от немският работодател
Настаняване и адресна регистрация.
Възможност за дългосрочно сътрудничество и по- нататъчно развитие
Careerdays.bg